اینستاگرام به‌زودی به ویژگی استیکر‌ قابل لینک‌گذاری مجهز خواهد شد
تاریخ انتشار:۱۵:۵ ۱۴۰۰/۶/۳

اینستاگرام به‌زودی به ویژگی استیکر‌ قابل لینک‌گذاری مجهز خواهد شد


اینستاگرام از تاریخ ۸ شهریور قابلیت بالا کشیدن لینک ‌ها در استوری ‌ را با استیکر ‌ قابل لینک ‌گذاری جایگزین خواهد کرد .
یکی از امکانات پرکاربرد اینستاگرام که تولیدکنندگان محتوا و شرکت ‌های تجاری به ‌طور گسترده از آن استفاده می ‌کنند، قابلیت بالا کشیدن لینک ‌ها در استوری ‌ بود که کاربران را به وب ‌سایت ‌های مختلف هدایت می ‌کرد. اما این قابلیت به ‌زودی و در تاریخ ۸ شهریور با استیکر جایگزین خواهد شد .


به گزارش Techcrunch، کاربرانی که قبلاً از قابلیت بالا کشیدن لینک ‌ها در استوری ‌ استفاده می ‌کردند به ‌زودی می ‌تواند از استیکر ‌های قابل لینک ‌گذاری استفاده کنند .


این ویژگی برای اولین بار توسط جین مانچون وانگ که در مورد اپلیکیشن‌ها و ویژگی‌های جدید آن‌ها تحقیق می‌کند مشاهده شد. اینستاگرام می‌‎ گوید از خرداد در حال آزمایش این ویژگی جدید است و فقط تعداد کاربران محدودی به آن دسترسی دارند؛ اما با تأیید رسمی این قابلیت، تمامی کاربران واجد شرایط در پایان همین ماه می‌توانند استیکر‌های قابل لینک‌گذاری را به استوری‌های خود اضافه کنند.استیکرهای قابل لینک‌گذاری در اینستاگرامجایگزین کردن قابلیت بالا کشیدن لینک‌ها در استوری‌ با استیکر‌ قابل لینک‌گذاری چند مزیت به همراه دارد و تولیدکنندگان محتوا خواهند توانست از استیکر‌ها در سایز و شکل‌های مختلف برای لینک‌گذاری استفاده کنند. همچنین کاربران خواهند توانست نظرات خود را در این نوع استوری‌ ارسال کنند؛ موضوعی که قبلا با قابلیت بالا کشیدن لینک‌ها در استوری‌ امکانپذیر نبود. بر اساس گزارش‌های موجود، اینستاگرام در حال بررسی اضافه کردن قابلیت استیکر‌ قابل لینک‌گذاری به حساب‌های بیشتری در آینده است.


دیدگاه شما کاربران  نسبت به تغییر جدید اینستاگرام چیست؟منبع:zoomit


نظر به مطلب
نام:  
ایمیل:
متن:  500 حرف دیگر میتوانید تایپ کنید
کد امنیتی: 52259